☰ Menu
Strona główna1 » Rejestracja

Rejestracja

Wypełnij dokładnie poniższy formularz rejestracyjny

Dane użytkownika

Imię:

Nazwisko:

osoba fizyczna firma

Ulica i numer domu / lokalu:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Kraj:

Województwo:

Numer telefonu:

Dane do logowania

Adres email:

Hasło:

Powtórz hasło:

Oświadczam, że akceptuję zapisy zawarte w treści Regulaminu oraz że zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności .
Wyrażam zgodę na używanie przez Gemini Tech Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna, adres: ul.Teofila Firlika, 19 71-637 Szczecin, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (tj. podanych w formularzu kontaktowym adresu email oraz numeru telefonu),których jestem użytkownikiem,dla celów oferowania produktów i usług świadczonych przez spółkę.
Chcę otrzymywać newsletter na wskazany w formularzu adres e-mail.
Administratorem Pana/Pani danych jest Gemini Tech Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna, adres:ul. Teofila Firlika, 19 71-637 Szczecin. Podanie danych w formularzu jest niezbędne do realizacji Pana/Pani zamówienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody (w zakresie, w jakim dane są przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody)w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.Więcej informacji określających zasady przetwarzania danych osobowych przez Administratora określone są w Polityce prywatności.


Sklepy i strony internetowe General Informatics