>
☰ Menu
Strona główna » O firmie

O firmie

Potrzeba bezpieczeństwa we współczesnym świecie


Wielu z nas rozrzewnieniem myśli o czasach, gdy można było wyjść z domu, nie zamykać drzwi na klucz i jednocześnie nie martwić się o swój dobytek. Epoka ta przeszła do przeszłości niemal wszędzie na świecie i z tego powodu jesteśmy zmuszeni do szukania nowych sposobów zaspokojenia jednej z najważniejszych potrzeb, czyli potrzeby bezpieczeństwa.

Już Abraham Maslow zauważył, że jest ona jedną z pierwszorzędnych potrzeb człowieka. Oznacza to m.in., że bez zapewnienia sobie spokoju ducha, nie jesteśmy w stanie skutecznie realizować się w innych obszarach. Problem w tym, że świat jest coraz bardziej nieprzewidywalny. Nawet żyjąc w najspokojniejszej okolicy, z ciężkim sercem zostawia się nieruchomość na czas tygodniowego urlopu. Bo co, gdyby…?

Dzięki temu „gdyby” popularnością cieszą się firmy ochroniarskie i nowoczesny sprzęt, który zaspokaja potrzebę bezpieczeństwa mieszkańców nieruchomości, ale także pracowników i właścicieli przedsiębiorstw. Decydując się na ich usługi można zapewnić sobie spokój ducha. Zarówno w czasie przebywania na terenie posesji, jak i czasu poza nią. Wystarczy tylko wybrać firmę, której można zaufać. Do tego zaszczytnego grona należy Gemini Tech. Świadczy o tym przede wszystkim fakt, że od ponad dwudziestu lat nasze przedsiębiorstwo należy do najchętniej wybieranych firm świadczących usługi w zakresie instalacji, konserwacji i dystrybucji systemów alarmowych.

Firma z doświadczeniem

Jako Gemini Tech Group sp. z o.o. SJ należymy do liderów branży ochroniarskiej na Pomorzu Zachodnim. Otaczamy opieką wiele obiektów, zarówno posesji prywatnych, jak i użyteczności publicznej.

Wywodzimy się z firmy Gustaw Gemini, która szczyci się ponad dwudziestoletnią (już od 1988 roku) historią i doskonalonym przez lata know-how. Jako pierwsi zdobyliśmy licencję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i od tamtej pory nie tracimy pozycji lidera branży ochroniarskiej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dzięki temu możemy pochwalić się wysoką rozpoznawalnością i zaufaniem klientów.

Dystrybucja i usługi

Samo Gemini Tech jest przedsiębiorstwem skupiającym się na dystrybucji systemów alarmowych, systemów monitoringu, a przede wszystkim usługach z nimi związanych.

Na naszą działalność składają się obszary takie jak:

  • Dystrybucja systemów alarmowych,
  • Dystrybucja systemów CCTV,
  • Fachowa pomoc przy doborze komponentów zestawów alarmowych i wizyjnych,
  • Projektowanie i instalacja systemów alarmowych, wizyjnych i wideodomofonów,
  • Konserwacja i serwis powyższych.

Siłą naszej firmy są przede wszystkim ludzie – osoby wyszkolone i doskonale rozeznane w dziedzinie alarmów, systemów ostrzegania czy CCTV. Nasi specjaliści służą fachową poradą i rozwiązują nawet skomplikowane zadania. Trzymamy rękę na pulsie: w naszej ofercie znajdują się rozwiązania nowoczesne, wygodne i niezawodne.

Indywidualne podejście

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo klienta. Wyróżniamy się profesjonalizmem, który przejawia się m.in. tym, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dokładając wysiłków do tego, by klient był zadowolony. Będąc pewnym jakości naszych usług, niezmiennie udzielamy państwu 3-letniej gwarancji zarówno nabywany u nas sprzęt, jak i świadczone usługi.
 

Co ważne, oferujemy państwu skuteczne rozwiązania na każdą kieszeń – tak, by profesjonalny system alarmowy czy monitoringu znajdował się w zasięgu każdego, od właścicieli prywatnych posesji aż po dysponujące pokaźnym budżetem firmy, banki czy instytucje publiczne. Proponujemy państwu nie tylko jednorazowe usługi, np. w zakresie instalacji systemów alarmowych, ale także długoterminową współpracę.

 


Przejdź do strony głównej

Sklepy i strony internetowe General Informatics

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Facebook