>
☰ Menu
Strona główna » Oferta dla instalatorów

Oferta dla instalatorów

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji i włamania oraz monitoringu. Za pomocą kompetentnego działu handlowego oraz działu technicznego dbamy o wysoki poziom zadowolenia naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że w dobie dzisiejszych czasów jak również podniesionych stawek z tytułu umów zlecenia, ceny usług za ochronę fizyczną poszły w górę, przez co wiele firm, instytucji skupia się bardziej na materialnych środkach zabezpieczenia technicznego jak kamery, systemy alarmowe oraz analityka obrazu.

Zapewniamy wsparcie techniczne oraz projektowe.

Współpracując z nami – stabilnym partnerem handlowym, mają Państwo pewność, że otrzymują sprzęt najnowszej generacji, od sprawdzonych i solidnych producentów.

Obecnie tworzymy mieć Partnerów - hurtowni, która będzie zaopatrywała swoich lokalnych instalatorów, klientów detalicznych jak również naszych dotychczasowych Klientów.

Nasza propozycja

Organizujemy szkolenia dla Państwa instalatorów - techniczne, handlowe, warsztaty, dni otwarte
Proponujemy konkurencyjne warunki handlowe
Dajemy terminy płatności
Nie ma konieczności wyrobienia progów sprzedażowych
Nie ma konieczności magazynowania - realizacja pod konkretne zamówienie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, uprzejmie prosimy o wiadomość zwrotną

Skontaktujemy się na pewno!

Sklepy i strony internetowe General Informatics

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Facebook