>
☰ Menu
Strona główna » Monitoring Hoteli

Monitoring Hoteli

System alarmowy dla hoteli – dlaczego warto?

Gemini Tech oferuje sprawdzony i niezawodny system alarmowy dla hoteli, który zapewni pełne bezpieczeństwo nie tylko wyposażeniu i wnętrzom, ale również wszystkim gościom oraz pracownikom. Przyczyni się do wyraźnej poprawy funkcjonowania obiektu. Warto więc skorzystać z przygotowanych przez nas zabezpieczeń.

Skuteczny monitoring hoteli oferowany przez naszą firmę zminimalizuje ryzyko kradzieży czy uszkodzenia mienia. Będzie stanowił niezbity dowód w przypadku spornych i nieprzyjemnych sytuacji. Jednak, aby nagrania okazały się przydatne, właściciel ośrodka powinien dysponować niezawodnym, profesjonalnym sprzętem. Gemini Tech posiada w tym zakresie ogromną wiedzę i doświadczenie. Bezpieczny hotel podniesie prestiż miejsca i zyska zaufanie gości.

Najlepszy sprzęt wizyjny do Twojego hotelu

Monitoring hoteli nie ma przed Gemini Tech żadnych tajemnic. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów. Oferujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim przebywającym na terenie obiektu.

Technologia, która znajduje się w naszej szerokiej ofercie, obejmuje wysokiej klasy kamery, które zapewniają doskonałej jakości obraz nawet w warunkach ograniczonego oświetlenia. Ponadto wyposażone są w:

 • funkcję cyfrowej redukcji szumu,
 • opcję detekcji ruchu,
 • funkcję konfiguracji masek prywatności,
 • obsługują trzy strumienie kodowania,
 • posiadają promiennik podczerwieni o dużym zasięgu, a także
 • posiadają zabezpieczenia przeciwprzepięciowe.

Taki system alarmowy dla hoteli można stabilnie zamontować na ścianach oraz sufitach.

Monitoring hoteli a przepisy prawa

Gemini Tech wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i oferuje najwyższej jakości monitoring hoteli. Montaż oraz użytkowanie odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie danych osobowych.

Dbamy o legalność naszych działań, a dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na:

 • pełne bezpieczeństwo danych, które zapisywane są na dysku twardym,
 • ochronę prywatności osób, które są nagrywane,
 • sprawny i niezawodny sprzęt.

Zaufały już nam dziesiątki zadowolonych klientów. Gemini Tech oferuje fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.Rozumiemy, jak ważny jest skuteczny system alarmowy dla hoteli. To gwarancja bezpieczeństwa gości, personelu oraz mienia.

Jak wybrać najlepszy system alarmowy dla hoteli?

Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia ekspertów z Gemini Tech w zakresie wyboru najlepszego rodzaju kamer. Monitoring hoteli powinien wyróżniać się:

 • wysoką rozdzielczością,
 • długim okresem przechowywania danych,
 • doskonałą jakością obrazu w warunkach ograniczonego oświetlenia,
 • możliwością montażu zarówno na suficie, jak i na ścianie.

System alarmowy dla hoteli jest niezwykle istotnym aspektem funkcjonowania każdego tego typu ośrodka. W Gemini Tech spełniamy najwyższe standardy jakości i zapewniamy pełne bezpieczeństwo na terenie całego obiektu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


Przejdź do strony głównej

Sklepy i strony internetowe General Informatics

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Facebook