>
☰ Menu
Strona główna » Monitoring Firmy

Monitoring Firmy

Kamery do Firmy

 

Monitoring wizyjny w twojej firmie to gwarancja bezpieczeństwa biznesu. Dobrze dobrane kamery do firmy poprawiają bezpieczeństwo pracowników, zapewniają ochronę naszemu mieniu jak i pełnią bardzo ważną rolę w procesie optymalizacji procesów naszej pracy.

Przy projektowaniu monitoringu do firmy należy zastanowić się nad obszarem, który decydujemy się chronić.

W przypadku kamer wewnętrznych kierujemy się estetyką jak i zwiększoną funkcjonalnością kamery. Dla przykładu kamera kopułowa o małej ogniskowej, niskiemu profilu i z wbudowanym mikrofonem daje szeroki kont widzenia, nie wpływa na estetykę wystroju, pozwala rejestrować dźwięk.

Kamery zewnętrzne powinny posiadać mocny oświetlacz podczerwieni, możliwość regulacji ogniskowej obiektywu, obudowę odporną na warunki zewnętrzne i akty wandalizmu.

Warto zastanowić się nad inteligentnymi funkcjami kamer jakie daje nam system kamer IP. Funkcje zliczania wejść i wyjść, wykrywanie twarzy, przekroczenie linii, integracja nagrania kamery z kasą fiskalną czy nawet mapy ciepła w przypadku kamer termowizyjnych wykorzystywanych w przemyśle produkcyjnym i sprzedaży do analizy stopnia zużycia poszczególnych maszyn i badania zachowań konsumentów w miejscach o zagęszczonym ruchu. Możemy też kontrolować wjazd na teren zakładu przy pomocy kamer ITC do szczytowania tablic rejestracyjnych pojazdów upoważnionych do przebywania w wyznaczonym terenie.

Kamery i rejestratory z wbudowanymi wejściami i wyjściami alarmowymi stosowane są w miejscach gdzie konieczna jest integracja systemu monitoringu z systemami kontroli dostępu czy sygnalizacji włamania.


Przejdź do strony głównej

Sklepy i strony internetowe General Informatics

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Facebook