>
☰ Menu
Strona główna » Monitoring Domu

Monitoring Domu

Kamery do Domu

 

Większość z nas dąży przez swoje życie by wybudować swój wymarzony dom. Jest to proces, który kosztuje wiele wyrzeczeń a sama realizacja kosztuje dużo pieniędzy i nerwów. W dzisiejszych czasach nie każdego stać by ze swojej pracy pokryć koszt wybudowania domu więc staramy się o kredyt.

Dlatego zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych mamy przygotowane rozwiązania, które są systemami kontroli dostępu, monitoringu i systemami alarmowymi.

Doświadczenia pokazują, że najczęściej występujące patologie w domach jednorodzinnych do kradzieże z włamaniami, rzadziej kradzieże rozbójnicze i podpalenia ale również występują.

Kamery i syrena na Twoim domu z całym przekonaniem sprawi, że sprawca zanim dokona czynu zabronionego "grubo" się zastanowi czy warto. Dobrze przygotowany materiał dowodowy ułatwi odpowiednim służbom ustalenie sprawcy. Dzięki specjalnym filtrom w naszych systemach monitoringu możesz wyszukiwać określonego zdarzenia. Możesz być powiadamiany za pomocą odpowiednich alarmach a wszystko podejrzysz z dowolnego miejsca na świecie również w aplikacji mobilnej.

Dzięki zastosowaniu wideodomofonów będziesz mógł podejrzeć kto dzwoni do Twojego domu oraz możesz mu otworzyć drzwi za pomocą jednego przycisku zarówno w swoim smartfonie jak i tablecie. Podjeżdżając do domu możesz zdalnie otworzyć bramę. System ten również sam otworzy bramę jeżeli uzna, że samochód o podanym numerze rejestracyjnym jest pojazdem "zaufanym".

Dzięki zastosowaniu specjalnych czujek zalania, dymu możesz szybko uniknąć większych strat zarówno Twoich jak i sąsiadów w przypadku zabudowy wielorodzinnej.

Prawidłowe zaplanowanie instalacji kamer i alarmu wymaga spotkania na miejscu i uzgodnień z inwestorem, które u nas nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i ustal dogodny termin!


Przejdź do strony głównej

Sklepy i strony internetowe General Informatics

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Facebook